فراخوانی فراخوانی ...

مقدمه ای بر روان شناسی سیاسی

مولف : مارتا کاتم

مترجم : جواد علاقبند راد | کمال خرازی

ناشر کتاب : مرکز نشر دانشگاهی

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 466

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
80,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مقدمه ای بر روان شناسی سیاسی در اصل برای درس روان شناسی سیاسی طراحی شده است ولی برای هر کس که به مسائل سیاسی می اندیشد به ویژه سیاستگذاران و مجریان سیاسیِ، نیز مفید خواهد بود. دانشجویان با مطالعه این کتاب با ماجراهای غم انگیز سیاسی و اعمال هولناکی که افراد برای نیل به مقاصد سیاسی خود بر هم روا می دارند اشنا می شوند و ریشه های روانی این اعمال را درک می کنند.

سیاستگذاران و مجریان سیاسی نیز به تاثیر ادراکات،شخصیت و پویایی گروهی در عملکرد افراد پی خواهند برد و در اشنایی با راههای جلوگیری از تعارض،حل تعارض و جبران اثار ان ،درک روشن تری از رفتار سیاسی بسیار پیچیده گروهها پیدا خواهند کرد. مقدمه ای بر روان شناسی سیاسی بر اساس رویکرد شناختی و اخرین یافته های بشر در باب کارکردهای مغز نگاشته شده و در ان به موارد مستندی از حوادث و رفتار های سیاسی درسطح رهبران کشورها و ملت هاو قومیت ها اشاره شده که این خود بر اعتبار کتاب افزوده است.این کتاب به ما می اموزد که اگر میخواهیم در الگوهای رفتاری زیانبار بشر تاثیر بگذاریم و او را به الگوهای رفتاری مفید تری ترغیب کنیم ،باید ریشه های روانی رفتار سیاسی او را به در ستی درک بکنیم. کتاب مقدمه ای بر روان شناسی سیاسی ابزار این درک را در اختیار خواننده قرار می دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط