فراخوانی فراخوانی ...

رساله در درمان نقرس: به انضمام رساله نقرس از زکریای رازی

دوا و درمان در روزگاران کهن 43

158 بازدید

گردآورنده کتاب : پریناز حقیقت دوست

ناشر کتاب : سفیر اردهال

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

گردآورنده کتاب : پریناز حقیقت دوست

ناشر کتاب : سفیر اردهال

وزن(گرم) : 226

شابک : 978-600-313-186-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1393

شمارگان : 550

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 130

تاریخ ثبت : جمعه 22 خرداد 1394

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 15 بهمن 1394

کد : 28184

70,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
یکی از کارهایی که برای احیای طب قدیم ضروری می نماید بازنویسی متون طبی کهن در راستای تسهیل خوانش متون و افزایش انگیزه و دسترسی محققین برای استفاده از آنهاست؛ چرا که عده ای از محققین از پس خواندن متون قدیم بر نمی آیند، و عده ای نیز علی رغم این توانایی به دلیل کمبود وقت از خیر خواندن این متون می گذرند؛ چرا که این کار به نسبت خواندن یک متن امروزی وقت گیر و خسته کننده است.

کتاب پیش رو که به کوشش خانم پریناز حقیقت دوست از اعضای فعال انجمن تحقیقات طب سنتی ایران، برای خواندن محققین تسهیل شده، حاوی دو رساله پیرامون بیماری نقرس و پیشگیری و درمان آن است که یکی توسط یک فرد ظاهرا غیرطبیب ولی تحصیل کرده (مولف حسین، که برای ظل السلطان این رساله را تالیف کرده بوده) و دیگری توسط یک طبیب یعنی محمدبن زکریای رازی به نگارش درآمده اند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر