فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آن سوی صوفیگریناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1386
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 4
تعداد صفحات: 312
وزن(گرم): 405
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 22 اسفند 1387
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 23 مرداد 1392
کد : 2829
تعداد بازدید: 1124
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

47000 ریال
42300 ریال
گزیده کتاب
کتاب «آن سوی صوفی گری» نوشته احمد باقریان ساروی است که به صوفیه و چگونگی شکل گیری این نحله فکری و به خطا رفتن آن می پردازد.
مولف در این کتاب صوفی گری را مشربی خوانده که با ادعای تهذیب دل و صاف و صیقلی کردن قلب در میان فرقه های اسلامی سر برآورد و به علل و عواملی با این ادعای حق به راه باطل رفت و با اتخاذ شیوه های نا مناسب، غیر شرعی، آموزه های دینی را زیر پا نهاد و در خصوص تعالیم اسلام به پندارهای ناصواب دچار گشت.
این اثر در شش فصل، همه جنبه های این مشرب را بررسی و موارد لغزش آن را به تفصیل آورده است. عناوین فصول این کتاب شامل عبادت و معرفت، مهمترین حجاب های راه، این گونه می پیمایند، ظهور حقیقت، ظهور حقیقت و سقوط شریعت و صوفیه از دیدگاه رهبران اسلام می شود.


مولف
احمد باقریان ساروی
در آغاز پاییز سال 42 وارد حوزه علمیه کوهستان بهشهر شدم و در سال 44-43 در قم و سپس به مدت دو سال در رستمکلای بهشهر تحصیلات مقدماتی را گذرانده و درپائیز سال 48 مجددا وارد قم شدم و دروس سطح را در خدمت اساتیدی همانند مرحوم فاضل هرندی و علوی گرگانی و دوزدوزانی وآیت الله فاضل لنکرانی و موسوی تبریزی (سید ابوالفضل) و مرحوم آیت الله سلطانی (کفایه ج 1 ) و آیت الله حائری (سید محمد کاظم) (کفایه ج 2) گذرانده و درس خارج را که از سال 50 شروع شد نزد اساتیدی همچون وحید خراسانی و مرحوم میرزا هاشم آملی و حسین نوری همدانی و فاضل …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!