بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام اخلاقی اسلام (1-2)
  5. مجموعه کتاب حریم یار - جلد دوم: آل یس علیهم السلام (مقدمه ای در باب مناقب آل یس علیهم السلام با رویکرد به زیارت آل یس علیهم السلام)
  • مجموعه کتاب حریم یار - جلد دوم: آل یس علیهم السلام (مقدمه ای در باب مناقب آل یس علیهم السلام با رویکرد به زیارت آل یس علیهم السلام)

مجموعه کتاب حریم یار - جلد دوم: آل یس علیهم السلام (مقدمه ای در باب مناقب آل یس علیهم السلام با رویکرد به زیارت آل یس علیهم السلام)

ناشر : موعود عصر (عج)

نویسنده : اسماعیل شفیعی سروستانی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2915610003022
5,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مسلمانان به طور عام با سوره یس و شیعیان آل محمد (ص) به طور اخص با این سوره و زیارت مشهور به آل یس آشنایی دارند و هر یک از این جمع کثیر به نحوی با این دو اثر رحمانی، اولی سوره ای از قرآن کریم و دومی زیارتنامه ای دلنشین مواجه بوده یا آن ها را قرائت کرده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط