بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

آیین بندگی و نیایش (ترجمه عده الداعی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 29410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
70,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مؤلف بزرگوار، کتاب را در یک مقدمه شش باب و یک خاتمه سامان داده است، مقدمه در تعریف دعا است و ابواب درباره تشویق به دعا، اسباب اجابت، اوصاف دعاکننده، چگونگی دعا، ذکر، تلاوت قرآن، اهمیت تقوا و ترک گناه در اجابت دعا و خاتمه درباره اسماء حسنای الهی.
تمام مطالب براساس روایات معصومان (ع) گزارش شده است و مترجم محترم کوشیده است روایات را ضمن حفظ اصالت متن با نثری روان و خوانا به پارسی بازگرداند. متن روایات نیز همراه ترجمه آمده است.

حضرت استاد جوادی آملی (مد ظله العالی) در مورد مولف این کتاب (احمد بن فهد حلّی) می فرماید: «ابن فهد دربین علماء نظیر بحرالعلوم، سید بن طاووس از آن علمای طراز اولند، یعنی بعد از ائمه (ع) وقتی علماء را بررسی می کنند خیلی فاصله دارد تا نوبت به صاحب جواهر و شیخ مرتضی انصاری ها برسد. آنچه که در صف مقدم دیده می شود سید بحرالعوم است ابن طاووس است ابن فهد حلی است، اینها کسانی هستند که مدعی اند ما شب قدر را شناخته ایم، اینها کسانی اند که بزرگان فقهای ما روی عظمت اینها صحه گذاشته اند .....»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

سید محمد زارع

این تصویری که برای مترجم قرار دادین اشتباه است . چون مترجم استاد بنده هستند

21 فروردین 1396

سلام
اگر تصویری دارید ارسال کنید تا اصلاح شود.
با تشکر

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما