فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

خاخام شکست خوردهناشر کتاب : دفتر نشر معارف
نوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 83
وزن(گرم): 95
تاریخ ثبت: دوشنبه 22 تیر 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 29 مرداد 1394
کد : 29529
تعداد بازدید: 201
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

30000 ریال
27000 ریال
معرفی کتاب
کتاب «خاخام شکست خورده» مانند کتاب «شبهات یهودی» علامه جعفر مرتضی عاملی گفتگویی بین یک خاخام یعقوب موسی حنانیا و نویسنده است که از طریق نامه اینترنتی انجام شده و پس از تبادل هفت نامه بین طرفین و اتمام مناظره، در قالب کتاب منتشر شد.

گزیده کتاب
در بخشی از پیش گفتار این کتاب به قلم علامه جعفر مرتضی آمده است:
در کتاب "شبهات یهودی" گذشت که مردی که وانمود می کرد خاخامی به نام بنیامین زیاده درصدد است تا از طریق اینترنت با ما در ارتباط باشد و می خواهد بین مسلمین با روش هایی پلید و ناپاک فتنه انگیزی کند، ولی خدا دسیسه و تلاشش را بی اثر کرد. حق داریم این گونه بیندیشیم که این جریان اتفاقی بی پشتوانه و حرکتی فردی نبوده است، بلکه از تلاش این شخص بوی ناخوشایند توطئه به مشام می رسید که یهودیان و خاخام هایشان قصد دارند در پوشش بحث علمی به صورت فردی و ساختگی به آتش افروزی بپردازند و به تدریج بین مسلمان فتنه گری کنند و با روش های فریبکارانه و پست زمینه را برای این فتنه آماده سازند.

وقتی نقشه هایشان نقش بر آب شد و شکست شان آشکار شد و آتش پاسخ های ما که در نماینده ی یهودیان در گرفت، او را چنین سخت شکست داد و موجب چنین رسوایی آشکاری شد، خیال کردند که این اتفاق به جهت اشتباهی تاکتیکی بوده است، به همین سبب برای بار دوم شانس خود را امتحان کردند و دیگری را پیش فرستادند که خود را خاخام یعقوب موسی حنانیا می خواند و مدعی بود در دانشگاه آمریکایی ایالت کانزاس استاد است و به تدریس فرهنگ یهود و تاریخ جهانی یهودیان مشغول است.

این فرد ـ یعنی یعقوب ـ با ادعاهای بزرگ و بزرگ نمایی دروغین تلاش خود را شروع کرد و بنیامین زیاده نیز با ترساندن ما او را یاری می کرد و ما نیز به او فرصت دادیم که بخت خویش بیازماید، ولی طولی نکشید که او نیز بعد از اینکه با حق، ادعاهای باطلش را در هم کوبیدیم به برادرش و همکارش پیوست چنان که گویا دلیل های بُرّان و برهان های نورانی ما همچون سنگی راه گلوی او را گرفت و ساکتش کرد و دیگر سخنی نگفت.»

نویسنده در بخش دیگری از مقدمه می نویسد: «در این کتابما هر آنچه که بین ما و او اتفاق افتاد بدون کم و زیاد عرضه خواهیم کرد، شاید که خواننده ی گرامی مطالب مفیدی در آن برای خود توضیح مطالب مبهم بیابد و سپس از میان این مباحث نقشی درست از روش های یهودیان و ماهیت افکارشان و بی محتوایی معارف دینشان و سستی دلیل هایشان در خاطر خواننده شکل بگیرد و بالعیان ببیند که یهودیان تا چه حد متکبرند و از حق روی گردان و پاره ای از مغالطه ها و دروغ ها و فریب کاری شان را مشاهده کند تا هر کس که به خاطر پذیرش حق به زندگی خود ادامه می دهد از روی دلیل باشد و هر کس که به خاطر دوری از حق به هلاک می رسد نیز از روی دلیل باشد.


مولف
سید جعفر مرتضی عاملی
سید جعفر مرتضی عاملی محقق و نویسنده  برجسته شیعه در سال 1364ق، در جبل عامل لبنان دیده به جهان گشود، در سال 1382 ق. جهت تحصیل علوم دینی به نجف اشرف مهاجرت کرد و پس از شش سال به حوزه علمیه قم منتقل و بیش از دو دهه در این حوزه پربرکت به تحصیل، تدریس و پژوهش پرداخت. از این بزرگوار تاکنون بالغ بر بیست عنوان کتاب منتشر شده است که معروفترین و گسترده ترین آنها کتاب الصحیح من سیره النبی الاعظم(ص) در زندگانی رسول الله(ص) می باشد که تاکنون تالیف این مجموعه که 35جلد می باشد به پایان رسیده است. چاپ جدید این کتاب در 35 …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!