loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زنی با کفش های مردانه

ناشر سوره مهر

نویسنده محمدعلی گودینی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 535

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 29613 10003022
100,000 95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در اصل جلد دوم رمان «تالار پذیرایی پایتخت» است که به وقایع ما ه های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و اتمام آن پرداخته است.
محتوای این دو رمان طبیعتا یکی و در ادامه یکدیگر است؛ با این تفاوت که در شخصیت ها تغییر و تکثر داده شده است. در «تالار پذیرایی پایتخت» به بررسی وضعیت کارگران که در انقلاب سفید شاه از دست اربابان روستایی رها و به دامان اربابان شهری بازگشته اند، اشاره شده است.

جلد دوم رمان «تالار پذیرایی پایتخت» با عنوان «زنی با کفش های مردانه» است که در اصل این کتاب وقایع 6-7 ماه پیش از انقلاب را در برمی گیرد و تا یک سال پس از جنگ ادامه پیدا می کند. فضا و ماجراها دنباله کتاب قبلی است اما با تغییر شرایط جامعه، فضای داستان نیز کاملا متفاوت شده است.

در ادامه دو جلد مذکور جلد سوم این اثر نیز مد نظر است که با عنوان «داربلوط مقدس» مطرح است که فعلا نگارش آنرا نیمه تمام گذاشته ام که در روزهای آینده نگارش این اثر را نیز دنبال خواهم کرد.

«زنی با کفش های مردانه» تنها رمان کارگری ایران است، در این رمان به شرح مظالم دولت سازندگی بر کارگران در خلال روایت داستانی پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما