loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره

ناشر دنیای اقتصاد

نویسنده برایان تریسی | صالح سپهری فر | مهدی شهبازی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 29939 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
80,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زندگی را می توان همچون جلسه طولانی و گسترده مذاکره دانست که از آغاز تا پایان حیات ما را در بر می گیرد. مذاکره هرگز متوقف نمی شود. مذاکره در تمامی جنبه های زندگی انسان حضور دارد و جزیی مهم در زندگی و ارتباط ما با دیگران است. مذاکره راهی است که با آن، افراد با ارزش ها و منافع متفاوت به راه هایی سازنده برای زندگی و کار در کنار یکدیگر دست می یابند. همه ما برای موفقیت در تعاملات خود با دیگران، نیاز به مهارتِ انجام مذاکره داریم.

این کتاب در 21 فصل تنظیم شده که عناوین آن ها عبارتند از: هر چیزی قابل مذاکره است، بر ترس خود از مذاکره کردن چیره شوید، انواع مذاکره، رابطه بلند مدت کاری، شش سبک مذاکره، چگونه در مذاکره قدرتمندتر ظاهر شویم، اهمیت برداشت ذهنی طرف مذاکره از شما، تاثیر هیجانات بر مذاکره، نقش زمان در مذاکره، خواسته های خود را مشخص کنید، پروژه مذاکره هاروارد، اهمیت آمادگی، شفاف سازی مواضع خود و طرف مقابل، قانون چهار، اهمیت تلقین در مذاکره، اقناع با بهره گیری از عمل متقابل، اقناع با استفاده از اصل تایید اجتماعی، راهکارهای مذاکره بر سر قیمت، شیوه ترک مذاکره، مذاکره به معنی پایان کار نیست، مذاکره کننده موفق.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما