loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پرسش و پاسخ: مباحث اعتقادی

ناشر دارالعرفان

نویسنده حسین انصاریان

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 814

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 30096 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
140,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پس از افتتاح سایت اینترنتی پایگاه اطلاع رسانی استاد حسین انصاریان جوانان و دانشجویان و طلاب پرسشهای دینی خود را از طریق این سایت مطرح نمودند تا به پاسخی قانع کننده برسند.

نکته قابل توجه این است که پس از مدتی کوتاه به شهادت آرشیو موجود در مرکز دارالعرفان تاکنون بیش از یکصد هزار سؤال از طریق بخش پرسش و پاسخ این سایت مطرح و پاسخ نیز ارسال گردیده است

پس از تمرکز این مجموعه توسط محققین محترم سؤالات بصورت موضوعی تفکیک و به بخشهای مختلفی چون کلامی و اجتماعی، خانواده، احکام، تاریخی و … تقسیم گردید.

کتاب پرسش و پاسخ، پاسخی جامع و دقیق به سؤالات اعتقادی در مباحث مختلف است که از طرق متنوع از حضرت استاد پرسیده شده و تحت اشراف ایشان و توسط اساتید متخصص پاسخ داده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما