loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قدیمی ترین قصه عاشقانه ناتمام ...: ریز و درشت هایی از زندگی مهدوی

از سری کتاب های سبک زندگی روشنا

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده لیلا غلامزاده نطنزی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 108

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 30200 10003022
3,500 3,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شما در نقش دانشجو، دختر یا پسر خانواده، همسر، خانم یا آقای خانه، کارمند یک مجموعه و...، ممکن است نقش های متعددی بر عهده داشته باشید که وظایف متفاوتی را بر دوشتان گذاشته باشد؛ اما در برخی موقعیت ها، می توانید وظیفه ای خاص را کنار بگذارید. برای نمونه، الان که شما در کلاس حضور دارید، از نقش و وظایف همسری یا فرزندیتان فارغ هستید؛ نه شما به آن فکر می کنید و نه دیگران از شما انتظاری دارند. وقتی هم در مهمانی هستید، کاری به کار وظایف دانشجویی تان ندارید؛ اما دربارۀ وظایف شما به عنوان منتظر، داستان اینطور نیست. این وظیفه اصلا زمین گذاشتنی نیست! حتی وقتی آب می خورید، باید در قالب یک منتظر باشید. نان می خرید همینطور. نماز میخوانید، مهمانی می روید، دانشگاه می آیید، کسب علم میکنید، مسافرت و تفریح می روید، صلۀ ارحام به جا می آورید، ازدواج می کنید، بچه دار می شوید و... . انتظار باید در لحظه لحظۀ زندگی شما جاری باشد، نه به صورت وظیفه هایی که در امور دیگرتان دارید.

در پایان کتاب سوالاتی طراحی شده از متن آن وجود دارد تا با پاسخ دادن به آن ها بهره بیشتری از مطالب برده باشیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما