فراخوانی فراخوانی ...

تاریخ مستطاب آمریکا

The Magisterial History Of America

24852 بازدید

مولف : محمدصادق کوشکی

کاریکاتوریست کتاب : مازیار بیژنی

مشاور علمی : موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه

ناشر کتاب : خیزش نو

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمدصادق کوشکی

کاریکاتوریست کتاب : مازیار بیژنی

مشاور علمی : موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه

ناشر کتاب : خیزش نو

وزن(گرم) : 464

شابک : 978-600-94659-7-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : خشتی

سال نشر : 1395

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 8

تعداد صفحات : 227

تاریخ ثبت : جمعه 23 مرداد 1394

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 28 دی 1396

کد : 30977

قیمت اصلی : 80,000 ریال
قیمت 72,000 ریال
خرید


معرفی کتاب
نگارش متن طنز را دکتر محمدصادق کوشکی و طراحی کاریکاتورها را نیز مازیار بیژنی انجام داده اند. این پروژه سه فصل کلی دارد: 1- تشکیل آمریکا 2- آمریکا در جهان 3- آمریکا و ایران
تاریخ ایالات متحدۀ آمریکا خیلی جدّی است. آن قدر جدّی که حتی بخش ها و قسمت های شوخی آن را هم باید جدی دانست و طبیعی است شوخی کردن با این تاریخ بسیار جدّی، کار ساده ای نیست، چون آمریکایی ها برخلاف ظاهرشان بیش از حدِ مجاز جدی اند.
کتاب تاریخ مستطاب آمریکا از پس این مهم برآمده است. آن هم در حالتی که تاریخ و جغرافی و تفکر و همه چیز دیگر در آمریکا به سه موضوع اصلی و محوری باز می گردد:«دموکراسی»، «حقوق بشر» و «آزادی». اصولاً هیچ چیز در آمریکا نیست که به این امور مربوط نباشد.
گزیده کتاب
تاریخ ایالات متحده آمریکا خیلی جدی است! آن قدر جدی که حتی بخش ها و قسمت های شوخی آن هم جدی است! (تعجب نکنید! آن هایی که تاریخ را می شناسند، می دانند قسمت هایی از تاریخِ هر جایی شوخی است! یعنی همه جای یک تاریخ نمی تواند جدی باشد! مثلا ساختن مناره با کله ی مردم کرمان توسط آقامحمدخان قاجار به نظر شما شوخی نیست؟) و طبیعی است شوخی کردن با این تاریخ بسیار جدی، کار ساده ای نیست! آمریکایی ها بر خلاف ظاهرشان بیش از حدِ مجاز جدی اند! هدف کتاب، آموزش تاریخ نیست بلکه روایت آن است! به همین دلیل هرچه در این کتاب می خوانید "مستند" است! یعنی منابع و اسنادش موجود است! هیچ مطلبی بدون سند نیامده! اما راست و دروغش گردن ما نیست! گردن نویسندگان محترم مطالبی است که نشانی آن ها در انتهای هر مطلب آمده! آن هایی که حال و حوصله تحقیق دارند به منابع مراجعه کنند و آن هایی که بی حال و حوصله اند به ما اعتماد کنند!»
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط


نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

رضا

سلام هرکس در هر گوشه ایران و جهان علیه شیطان بزرگ فعالیت کند دوستش داریم چه رسد به اینکه از مخالفان مزدوران فتنه ننگین سبز هم باشد .خدا هم نویسنده و هم کاریکاتوریستو هم ناشر را حفظ کند.

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

مهرنوش

خوب است

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

محمد

نباید گفت خوب، این کتاب عالیه
بعد از این که کتابو خوندم به خیلیا معرفیش کردم

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

مجید

مطالعه ی این کتاب رو به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم ... برای شناختن حقوق بشر آمریکایی عالیه !

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

دکتر مریم

من امشب کتاب رو تموم کردم واقعاً پر محتوا و جالب بود ممنون...منم ب خیلی ها پیشنهاد دادم بخونن و قطعا برای خیلی از نوجوانان هدیه میخرم این کتاب رو...

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

زینب

سلام اگر بگم هیچ کتابی رو مثل این تاحالا نخوندم دروغ نگفتم واقعا کتاب قشنگیه اگر میخواید بخونیدش درنگ نکنید به نویسندش هم یه خسته نباشید بدهکارم

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

حسن

کتاب رو کامل خوندم،اما اگه نیاز باشه همش رو از نو میخوام تا کامل روی صفحات ش مسلط بشم،،،به تمام دوستانی که آشنایی کمی دارند با تاریخ آمریکا و میخواهند بدون از تعصبات قضاوت کنند حتما کتاب اقای زیباکلام (آمریکا چگونه آمریکا شد) و کتاب تاریخ مستطاب پیشنهاد میکنم،از نویسنده هم بسیار تشکر میکنم چشم ما رو تا اندازه بسیار عالی باز کرد

3 اسفند 1396 ساعت 08:43

محصولات
موردی یافت نشد!
دسته بندی
موردی یافت نشد!
نویسنده
ناشرین
موردی یافت نشد!