فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روش های تربیت اخلاقی کاربردی در اسلام با تاکید بر دوره نوجوانی و جوانیناشر کتاب : سروش
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1395
شمارگان: 500
چاپ جاری: 5
تعداد صفحات: 310
وزن(گرم): 485
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 27 مرداد 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 21 بهمن 1395
کد : 31242
تعداد بازدید: 232
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

155000 ریال
معرفی کتاب
اخلاق را گوهر دین دانسته اند و حتی برخی فیلسوفان انسان را "حیوان با اخلاق" تعریف کرده اند. این است که پرداختن به این حوزه همواره دغدغه بشر بوده است و در روزگار معاصر نیز می توان گفت که این دغدغه و نیاز بشر بیشتر نیز شده است. کتاب حاضر مجموعه ای است مشتمل بر مباحث اخلاقی و تربیتی که غالب مضامین آن برگرفته از منبع وحی و کلام و سیره معصومان(علیهم السلام)است.

اسلام، به عنوان یک دین همه جانبه و چند بعدی، اساس تربیت اخلاقی خود را بر پایة اعتقاد و ایمان به خداوند قرار داده و اصلاح اخلاق انسان و مبارزه با مفاسد اخلاقی را از مهم ترین اهداف پیامبران برشمرده است. تربیت اخلاقی از نگاه پیشینیان، تربیت اخلاقی از منظر قرآن و روایات، پایه های اخلاق، روش های سازنده اخلاق، روش های بازسازی اخلاق، روش های تثبیت اخلاق، روش های کمکی در اخلاق، روش های جهت دهنده در اخلاق، و روش بازدارنده در اخلاق فصل هایی است که نویسنده در آنها با اتکا به این دو منبع به موضوع پرداخته است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!