بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. سبک زندگی (28)
  4. بیماری، طب سنتی و طب نوین (5-28)
  5. رایحه درمانی: کاربرد مواد معطر و جوهر گیاهان دارویی در پیشگیری و درمان بیماری ها

رایحه درمانی: کاربرد مواد معطر و جوهر گیاهان دارویی در پیشگیری و درمان بیماری ها

ناشر : سفیر اردهال

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 279

هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

نخستین توانایی که انسان برای شناخت پیرامون خویش از آن بهره جست، حس بویایی بود. ما به کمک این حس می توانیم رایحه های خوشایند و ناخوشایند را از یکدیگر تمیز دهیم.

حس بویایی از قدرت مند ترین حواسی است که انسان از آن بهره می جوید. متاسفانه امروز بر اثر تنفس هوای آلوده، گازهای سمی و رایحه های مصنوعی و شیمیایی از قدرت این استعدادمان کاسته شده است.

گوهر درمانی (آروماتراپی)، روش درمانی کهنی که دیگربار رایج شده، چاره مناسبی برای حل این مشکل است. به کمک رایحه درمانی می توانیم حس بویایی مان را بازسازی و روح و روان خود را تقویت کنیم.

قدرت درمانی گیاهان در روغن های معطرشان نهفته است.
گرهارد لایبولد، پزشک متخصص گیاه درمانی و یکی از مشهورترین نویسندگان طب گیاهی در این کتاب، تاریخچه ای از رایحه درمانی، ویژگی های درمانی، زمینه های به کارگیری و موارد مصرف روغن های معطر و جوهرها را گردآوری نموده است.
این کتاب به شیوه ای نگارش شده تا قابل استفاده برای همگان، هم چنین مرجعی ارزشمند برای متخصصین، پزشکان، درمانگران و دانشجویان باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط