loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مدیریت رسانه های الکترونیکی

ناشر سروش

نویسنده پیتر پرینگل | مایکل استار

مترجم علی اکبر فرهنگی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 596

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 31919 10003022
75,000 71,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر با هدف آماده سازی مدیران رسانه ها در آینده تدوین شده است تا آن ها با پیچیدگی های که از مشخصات محیط رسانه های الکترونیکی روز است؛ آشنا شوند. فصل اول "مدیریت ایستگاه رادیو تلویزیونی"، نویسندگان این اثر مدیریت را به عنوان فرایند برنامه ریزی، سازمان دهی، نفوذگذاری و نظارت به منظور تحقق اهداف سازمانی از طریق استفاده هماهنگ از منابع انسانی و مادی سازمان تعریف می کنند و معتقدند مدیر سازمان رادیو تلویزیونی در اجرای وظایف خود در نقش های بین فردی، اطلاعاتی و تصمیم گیری ظاهر می شود و به مهارت های فنی، انسانی و مفهومی همراه با ویژگی های فردی نیاز دارد.

فصل دوم با عنوان "مدیریت مالی"، به بررسی عملکرد حسابداری، گزارش مالی که به مدیران تسلیم می شود، روش های آماده سازی چنین گزارش هایی و معانی واژه های تخصصی مالی مورد استفاده در رسانه های الکترونیکی می پردازد.

فصل سوم به "موضوع منابع انسانی" اختصاص دارد که برای یک ایستگاه رادیو تلویزیونی ارزش و اعتبار بسیار دارد. مدیریت منابع انسانی به انجام همه امور مربوط به کارکنان از جمله آشنا کردن آن ها با محیط کار، کارآموزی و بهبود تخصص ها و پیشرفت علمی و عملی کارکنان، جبران مخارج و هزینه ها و ایمنی و سلامت و روابط کارکنان موظف است.

نویسندگان در فصل چهارم با عنوان "برنامه ریزی پخش در ایستگاه های رادیو تلویزیونی"؛ مسائل مرتبط با پخش، نقش واحد برنامه ها و مسئولیت های مدیر برنامه ها و کارکنان، انواع برنامه ها رادیو تلویریونی و منابع تأمین راهبردهایی که برای پخش آن ها حداکثر تآثیرگذاری به کار رفته می شود و ... پرداخته اند.

فصل پنجم "فروش زمان تبلیغات" به وظایف اداره فروش و مسئولیت ها و ویژگی کارکنان این اداره و فروش زمان به آگهی دهندگان محلی، منطقه ای و ملی و روش های تحقیق و کاربرد تحقیق در فروش می پردازد.

فصل ششم "تبلیغات و بازاریابی شبکه های رادیو تلویزیونی" به مسئولیت ها و ویژگی های مدیر تبلیغاتی و بازاریابی و تهیه طرح تبلیغاتی و اهداف و روش های تبلیغاتی موثر بر بینندگان و شنوندگان برنامه های ترویج فروش می پردازد.

در فصل هفتم "مقررات پخش برنامه های رادیو تلویزیونی" خوانندگان با شرایط صدور مجوز از طریق کمیسیون ارتباطات فدرال و نحوه گزارش دهی به آن و سیاست های کمیسیون ارتباطات فدرال در خصوص مالکیت، برنامه ها، اعلان ها، آگهی های بازرگانی و مقررات کمیسیون ارتباطات فدرال در خصوص ابتذال، خشونت، مسابقه ها، فریب کاری و تبلیغات سیاسی آشنا خواهد شد.

در فصل هشتم "مدیریت سامانه تلویزیونی کابلی" به فرایندهای اعطای مجور و تجدید آن، مسئولیت ها و کارکردهای مدیریت با توجه خاص به برنامه ریزی، اوضاع اقتصادی، بازاریابی و تبیلغ، افزایش درآمد و نقش کالاها و خدمات دیجیتال و فضای نظارتی که سامانه های کابلی در آن کار می کنند می پردازد.

در فصل نهم "مدیریت ایستگاه رادیو تلویزیونی عمومی"، سازمان دهی و چارچوب رادیو تلویزیون های عمومی ایالات متحده و وظایف اصلی مدیریتی که مدیران ایستگاه رادیو تلویزیونی عمومی انجام می دهند و مشکلات و روش های مقابله با مشکلات پیش روی و تفاوت و شباهت ها در عملیات رادیو تلویزیون خصوصی و عمومی مورد توجه است.

در فصل دهم "ورود به عرصه رسانه های الکترونیکی"، خوانندگان می توانند از چگونگی یافتن شغل هایی که ظرفیت های مدیریتی دارد و روش های یافتن املاک، تأمین بودجه خرید و اجرای فرایندهای قانونی برای خریداری شبکه فعال آشنا شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما