بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

چکیده ها و متن کامل سالنامه های ایران 1312-1290 ق (دوره دو جلدی)

ناموجود، به من اطلاع بده

معرفی کتاب

تهیه فهرستهای جامع و مناسب از مطبوعاتی که دسترسی به تمامی آنها برای محققان کمتر امکان دارد گامی است مهم در جهت فراهم کردن امکان استفاده از جراید در پژوهشهای تاریخی . موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران در راستای تهیه وتدوین منابع پژوهشی در حوزه تاریخ معاصر اقدام به تهیه فهرست و چکیده مقالات و اعلام مطبوعات ایران نموده است و چکیده، نمایه و متن کامل سالنامه های ایران از 1290 تا 1312 ق در دو جلد ، در زمره همین منابع است که موسسه مطالعات تاریخ معاصر با همکاری جناب سید فرید قاسمی انجام آن را به عهده گرفته است.

تهیه فهرست های جامع و مناسب از مطبوعاتی که دسترسی به تمامی آنها برای محققان کمتر امکان دارد گامی است مهم در جهت فراهم کردن امکان استفاده از جراید در پژوهشهای تاریخی . موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران در راستای تهیه وتدوین منابع پژوهشی در حوزه تاریخ معاصر اقدام به تهیه فهرست و چکیده مقالات و اعلام مطبوعات ایران نموده است و چکیده، نمایه و متن کامل سالنامه های ایران از 1290 تا 1312 ق در دو جلد ، در زمره همین منابع است که موسسه مطالعات تاریخ معاصر با همکاری جناب سید فرید قاسمی انجام آن را به عهده گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما