فراخوانی فراخوانی ...

مقدمه ای بر طراحی دنیای مجازی

مولف : دادمهر رهبری | سعید طوسی زاده | سید محمدرضا فرشچی

نویسنده مقدمه کتاب : حسن بشیر

ناشر کتاب : سروش

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 223

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
90,000 85,500 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دنیای مجازی صورتی دیگر از جهان امکان است که در آن، واقعیت ها به شکل مجازی، تصویری و تخیلی در فضایی بی نهایت، غوطه ور هستند. دنیای مجازی، تصویر دنیای واقعی در فضایی ضدواقعی یا مجازی است؛ اما این فضا و دنیا وجود دارند و هر دو دنیا بخشی از جهان امکان هستند. امروزه تحقق دنیای مجازی با واسطه رایانه که ابزار خلق فضای مجازی است امکان پذیر شده است. درواقع، رایانه ابزار واسطه ای انسان برای کشف دنیای مجازی است. و طراحی محیط های مجازی ای که نزدیک به واقعیت باشند، کاربردهای فراوانی در آموزش، تجارت الکترونیک، پژوهش های علمی و آزمایشگاهی، معماری، تولید صنعتی، فروشگاه ها و دانشگاه های مجازی، شبیه سازی انواع ورزش و غیره دارد.

کتاب حاضر نتیجه تحقیق و تجربه سه تن از متخصصان حوزه هوش مصنوعی جهت ایجاد زمینه ای برای فهم هرچه بیشتر، بهتر و عمیق تر دنیای مجازی است و هدف اصلی آن انتقال این تجربه به دیگران و آسان کردن فواید درک و تصمیم گیری در ارتباط با واقعیت مجازی است.
این اثر در پنج فصل "واقعیت مجازی"، "برنامه نویسی دنیای مجازی"، "کتابخانه های گرافیکی"، "شبکه واقعیت مجازی" و "هوشمندسازی محیط های مجازی" تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط