loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روایت هایی از فلسفه تعلیم و تربیت: یادداشت هایی از دانش آموختگان و دانشجویان فلسفه تعلیم و تربیت، به ضمیمه مصاحبه با دکتر خسرو باقری

ناشر کتاب فردا

نویسنده شاخه دانشجویی انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 189

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 33096 10003022
47,000 42,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بسیاری از استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به ویژه دانشجویان دکتری، این تجربه را دارند که علاقه مندانی از ماهیت یک رشته تخصصی پرس و جو می کنند و به تناسب مخاطب پاسخ هایی نیز مطرح می شود. این پاسخ ها گاه علاقه مندان به ادامه تحصیل یا مطالعه در آن زمینه را قانع و گاه سردرگمیشان را بیشتر می کند! در رشته فلسفه تعلیم و تربیت چنین موقعیتی امکان وقوع بیشتری دارد، زیرا با توجه به اینکه دوره کارشناسی برای این رشته وجود ندارد، سابقه ذهنی بسیاری از مخاطبین در مقایسه با دیگر حوزه های مطالعاتی و پژوهشی علوم تربیتی کمتر است و میزان ابهام آن ها افزون تر خواهد بود.
مجموعه حاضر بر آن است تا با هدف «معرفی رشته فلسفه تعلیم و تربیت و ماهیت آن» و محور قرار دادن «تجربه زیسته و فهم شخصی» جمعی از اساتید و دانشجویان فلسفه تعلیم و تربیت (با گرایش ها و علایق پژوهشی مختلف) گامی در این مسیر بردارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما