بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • مناسک عمره مفرده

مناسک عمره مفرده

مطابق با فتاوای حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مد ظله العالی)

ناشر : مدرسه الامام علی بن ابیطالب (ع)

نویسنده : ناصر مکارم شیرازی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 319

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3318110003022
4,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از آنجا که هر سال، خیل کثیری از مردم با ایمان و علاقه مند ما جهت بجا آوردن عمره مفرده عازم بیت اللَّه الحرام شده و این اقبال روز به روز بیشتر می شود و از طرفی مواجهه روحانیون محترم با مسائل جدید و احساس نیاز نسبت به تدوین مناسکی جامع در این زمینه، سبب شد که بازنگری کاملی در کلّیه مسائل عمره و تطبیق مسائل حج بر آن، زیر نظر حضرت آیة اللَّه العظمی مکارم شیرازی (مدّ ظلّه العالی) را به انجام رسانده شود؛ تا از طرفی حجّاج محترم به تمامی مسائل و آداب و اعمال این فریضه بزرگ آگاه شده و از طرف دیگر دغدغه های روحانیون محترم کاروان ها نسبت به اطّلاع از آخرین فتاوای معظم له برطرف گردد و همگان بتوانند اعمال عمره را با خیالی آسوده به جای آورده و با دستی پر از معنویت از این سفر روحانی بازگردند.
از مزایای این کتاب می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1- جمع آوری کلّیه نظرات فقهی حضرت آیة اللَّه العظمی مکارم شیرازی در باب عمره که در کتب مختلف آمده، به همراه آخرین فتاوای معظم له.
2- حذف مسائل تکراری و غیر ضروری و جایگزین شدن مسائل جدید بجای آن.
3- قرارگرفتن مسائل و استفتائات هر موضوع در کنار هم برای سهولت در یافتن مسائل مورد نیاز.
4- قرارگرفتن مسائل در ابواب و فصول مناسب.
5- بکارگیری زبان و ادبیات روز.
6- حذف مسائلی که امروزه مصداق خارجی ندارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط