بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

نجات فرزند از تفکر منفی

ناشر صابرین

نویسنده تامار چنسکی

مترجم فرناز فرود

ویراستار سیروس صدوقی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 312

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3339310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، از سری کتاب های «کلیدهای مشاوره» می باشد که به موضوع «نجات فرزند از تفکّر منفی» اختصاص یافته است. هدف از نگارش این کتاب، آشنایی بیش تر والدین با افکار فرزندان خود است تا به آن ها یاد بدهند که با انتخاب خود در مسیر شادی و خشنودی قرار گرفته و از مسیر تفکّرات منفی خارج شوند. برای این کار لازم است که والدین یک راهنما باشند و در دشواری ها و ناراحتی ها راه خروج از آن ها را نشان دهند. از این رو نگارنده در سه بخش و در یازده فصل، ضمن شناسایی تفکّرات منفی، راهکارهایی را برای والدین و تغییر ذهن فرزندان معرّفی کرده است. عناوین برخی از این فصل ها عبارتند از: «برجسته کردن توانایی های بی مانند کودک»، «از نه تا شناخت»، «نقش پدر و مادر»، «خوش بینی هر روزه»، و «روشن کردن آینده».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما