loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شوراب و هشو

مجموعه نمایشنامه های عروسک ها از بهشت می آیند

ناشر سوره مهر

نویسنده شهرام کرمی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 48

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 34398 10003022
10,000 9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب از مجموعه نمایشنامه های «عروسک ها از بهشت می آیند» روایتگر داستان پسرکی به نام شوراب است که در شهر شام زندگی می کند و با پرنده ای به نام هشو دوست شده و آشنایی با ایوب پیامبر(ع)، زندگی او را عوض می کند.

در معرفی این کتاب در پشت جلد نوشته شده: عناصر نمایشی و داستان، در آیین های فرهنگی و جوامع مخلتف، ابزاری برای آموزش و انتقال اطلاعات است. تا آنجا که برخی فلاسفه آن را وسیله تزکیه نفس دانسته اند وامروزه نیز در تعلیم و تربیت مبتنی بر بازی، قصه گویی، حرکت و... در مدارس، مهدکودک ها و... رواج فراون دارد.

با توجه به همین امر، واحد نمایش حوزه هنری استان تهران برای معرفی و آشنایی هرچه بیشتر کودکان ایران زمین با زیباترین قصص قرآنی که «قصص­ الانبیاست» قالب نمایشنامه ­های عروسکی را انتخاب کرده است.

این کتاب پس از «یونس پیامبر» و «تخت و مورچه»، سومین نمایشنامه­ ای است که شهرام کرمی براساس قصص قرآن کریم نوشته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما