فراخوانی فراخوانی ...

امام بزرگوار ما

متن بیانات رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی رحمه الله (1369-1393)

مولف : سید محمدامین باطنی

ناشر کتاب : مرکز مطالعات پژوهشی 27 بعثت (نشر 27)

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 467

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
160,000 144,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب متن سخنان رهبر انقلاب از سال 1369 تا سال 1393 است که به تفکیک منتشر شده و ناشر سعی کرده تا از میان سخنان رهبری مهم ترین موضوع را استخراج کرده و آن سال را با همین نام در ابتدا نام گذاری کند.
وجه تسمیه این کتاب نیز به این خاطر است که رهبر انقلاب برای یاد کردن از نام امام خمینی (ره) در سخنان شان از عبارت «امام بزرگوار ما» استفاده می کنند و این عبارت پرکاربردترین عبارت در سخنان معظم له است.
با توجه به اینکه رهبر انقلاب به طور معمول در سال چند سخنرانی محوری دارند و در باقی سخنرانی ها به تبیین مسائل می پردازند، بدون شک یکی از سخنرانی های محوری و مبنایی معظم له سخنرانی 14 خرداد ایشان به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) است. از همین رو این کتاب می تواند روشن کننده مسیر حرکت انقلاب در طول سال های زعامت رهبر انقلاب بر کشتی انقلاب اسلامی باشد. به همین علت، کتاب «امام بزرگوار ما» بعد گذشت بیش از ربع قرن از آغاز زعامت رهبر انقلاب اثری مهم و مفید برای آنهایی که می خواهند جریان حرکت انقلاب را بشناسند می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط