loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

حکمت جاودانه

5 (1)
خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 34548 10003022
55,000 49,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مباحثی که درکتاب مطرح گردیده بدین قرار است: معنا و مفهوم فلسفه، معنا و مفهوم فلسفه ی اسلامی، پیشینه ی تاریخی فلسفه، توضیح بعضی از عناوین مهم فلسفی (وجود، ماهیت، علت و معلول، وجوب و امکان و امتناع، حادث و قدیم، ثابت و متغیر، مجرد و مادی، و الاهیات)، ضرورت فلسفه، و فواید و کارایی فلسفه ی اسلامی.
در توضیح فلسفه در کتاب آمده است: 'فلسفه واژه ای یونانی و به معنای داشتن دانایی است.اما به عنوان یک رشته ی علمی، فلسفه دانشی است که از اصلی ترین ویژگی اسنان، یعنی تفکر برخاسته است، تفکر در مورد کلی ترین و اساسی ترین موضوعاتی که در زندگی و جهان با آن ها رو به رو هستیم. اساسا باید گفت فلسفه تفکر است. فلسفه وقتی پدیدار می شود که سوال هایی درباره ی خود و جهان در ذهن را می یابد. عمر فلسفه نیز به اندازه ی عمر زندگی انسان بر روی زمین است؛ چرا که بشر از اولین روز حیات بر کره ی خاکی، همواره با پرسش هایی اساسی و معماگونه درباره ی خود و جهان رو به رو بوده است...'.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما