120,000
تومان
10 ٪
108,000
تومان
افزودن به سبد خرید

درسنامه فقه 1

دسته بندی: کتاب های درسی

ناشر: هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران)

نویسنده: محمدحسین فلاح زاده

سال نشر: 1393

تعداد صفحات: 404

2
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

جلد اول مجموعه کتاب درسنامه فقه نوشته محمدحسین فلاح زاده است و در انتشارات هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران) به چاپ رسیده است.

کتاب درسنامه فقه، آموزش فقه در یکصد و ده جلسه درسی و با رعایت استانداردهای آموزشی و با ارائه دسته بندی های جدید مطالب را به نحوه بهتری آموزش می دهد به این صورت که در انتهای هر درس پرسش هایی را مطرح می نماید و تلاش نموده با بکارگیری مثال های کاربردی و مورد نیاز خواهران یادگیری آنان را تسهیل نماید.

نویسنده محمدحسین فلاح زاده در این کتاب نظر اصلی و مشهور علما را مطرح نموده و با استفاده از جداول متعدد اختلاف فتوا را آورده است که تعدد فتاوی یادگیری را مشکل ننماید. مجموعه کتاب درسنامه فقه شامل موضوعاتی مانند: تعریف و تاریخ فقه، شناخت احکام، عمل به احکام، تقلید، احتیاط، اجرای احکام دینی، مقدمات نماز، وضو و انواع غسل ها، تیمم، مطهرات، مکان و وقت نماز، احکام مسجد و واجبات نماز، انواع نماز، روزه و اعتکاف می باشد.

گرچه تاکنون در زمینه تدریس و آموزش فقه کتب ارزشمندی منتشر گردیده، ولی کتاب هایی که بتواند با در نظر گرفتن مقاطع تحصیلی افراد و نیازهای صنفی آنها، احکام دین را آموزش دهد، نگاشته نشده و نیاز به تدوین آنها محسوس و روشن است. لذا مجموعه کتاب درسنامه فقه با در نظر گرفتن مقاطع تحصیلی موجود در کشور، مسائل فقهی را بدون هیچ گونه تغییر در فتاوای فقیهان تغییر در عبارت ها و جاگزین کردن لغات و اصطلاحات مأنوس و تنظیم مطالب و بیان برخی از مثال ها و مصداق های آن تدوین شده است.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام