loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ایرانی که می تواند بگوید نه!

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 34798 10003022
35,000 31,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اکنون بیش از نیم قرن از اعلام موجودیت رژیم اشغال گر قدس در سرزمین فلسطین می گذرد. صهیونیسم که طی یک فرایند ملت سازی، برنامه مهاجرت یهودیان از نقاط مختلف جهان به فلسطین را به قیمت بیرون کردن ساکنین اصلی این سرزمین از میهن شان مهیا ساخته و ساختار نامشروع رژیم خود را در آن شکل داده است؛ به رغم قطعنامه های شورای امنیت در مورد بازپس دادن تمامی اراضی اشغال شده، حاضر به تبعیت از قوانین نبوده است. صدالبته که چنین مقاومت هایی از سوی اسرائیل، بدون حمایت های پنهان و آشکار امریکا غیرممکن بوده است. از آنجا که جمهوری اسلامی ایران این رژیم را به رسمیت نشناخته و استراتژی خود را بر محو کامل حاکمیت این رژیم غاصب بنا کرده است، مخالفت خود را با مذاکرات صلح خاورمیانه نیز اعلام داشته است. در این کتاب با مواضع دولت ایران در برابر رژیم صهیونیستی آشنا می شوید.

انقلاب اسلامی استراتژی خود را در قبال قضیه فلسطین بر محو کامل حاکمیت غاصب صهیونیستی از سرزمین مقدس فلسطین استوار کرده و مبارزه علیه اشغال گران را مبتنی بر اندیشه های جهادی و رهایی بخش اسلام قرار داده است. جمهوری اسلامی، رژیم نامشروعی به نام اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد و نخواهد شناخت ، چراکه ارزش های ناب اسلامی و تمامی موازین بین المللی حاکمیتی را که بر مبنای توسل به زور ، نژادپرستی ، تروریسم و اشغال سرزمین های اطراف بوجود آمده است به رسمیت نمی شناسد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما