فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

پیروی خضر خردنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1380
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 112
وزن(گرم): 165
تاریخ ثبت: دوشنبه 4 آبان 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 21 آبان 1394
کد : 34824
تعداد بازدید: 69
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

6200 ریال
5600 ریال
معرفی کتاب
پیامبر باب اجتهاد را به روی عالمان و فقهای اسلام گشودند تا مکتب حیات بخش اسلام در همة زمان ها پر طراوت باقی مانده و راه خویش را به سوی فردایی بهتر بگشاید. به این ترتیب هم پرسش های بشری پاسخ داده می شدو هم با دعوت مردم توسط پیامبران و اولیا به مراجعه به فقها دعوت به تقلیدی آگاهانه محسوب می شد. بر همین مبنا از سویی حرکت بدون علم که به عقیدة پیامبر حرکتی در بیراهة جهل بود اتفاق نمی افتاد و از سوی دیگر افراد غیرمجتهد با تقلیدی آگاهانه به درستی اعمال خویش اطمینان می یافتند. کتاب حاضر ضمن بررسی مقولة مرجعیت و ضرورت تقلید، نمونه هایی از عملکرد موفق مراجع شیعه را در قرون اخیر بیان می دارد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!