فراخوانی فراخوانی ...

فلسفه اسلامی: طرح درس هایی برای آموزش به کودکان

مولف : مهدی پرویزی

ناشر کتاب : سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 9810003022
180,000 162,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر با تمرکز بر دوره پیش دبستانی، پاسخ به سه پرسش چیستی محتوا، اهداف و روش آموزش، در آموزش فلسفه اسلامی به کودکان دوره پیش از دبستان است.هدف تحقیق

فلسفه تأثیر شگرفی در تحصیل خودشناسی و درک از کجایی و به کجایی خویش و نهایتاً، حصول اطمینان و آرامش روانی در هریک از افراد جامعه و رهایی از پوچی و سرگردانی دارد.هدف پیشنهاد اولین بسته آموزشی درس فلسفه به منظور آموزش، سنجش و ارزیابی آن، در ابتدایی ترین سطح آموزش عمومی و رسمی ایران(پیش دبستان) است.

آموزش فلسفه به کودکان و نوجوانان با محوریت مکتب فلسفی حکمت متعالیه صورت می گیرد که نخستین مرحله آن، آموزش به کودکان پنج یا شش ساله است. در این بخش از آموزش، تمرکز بیشتر بر آشنایی کودک با مفاهیم فلسفی است. این کتاب مشتمل بر یازده فصل؛ در هر فصل پس از بیان اهداف آموزشی و رفتاری، و ارائه توضیحی مختصر درباره برخی مفاهیم فلسفی، روش هایی را برای آموزش این مفاهیم به کودکان دوره پیش دبستانی پیشنهاد می دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط