بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • پیروزی حزب الله: مشاهدات، اتفاقات و گفتگوها

پیروزی حزب الله: مشاهدات، اتفاقات و گفتگوها

ناشر : موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده : سید عبدالستار

مترجم : محمد رضا میرزاجان (ابوامین)

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 349610003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

این نوشتار به بررسی مبارزات حزب الله لبنان، تاریخچه آن و جنگ رژیم صهیونیستی با لبنان در سال 2006 پرداخته است. با استناد بر مطالب این کتاب، در جنگ 33 روزه جنوب لبنان در سال 1385، آمریکا و پشتیبانان غربی رژیم صهیونیستی، پیروزی بر حزب الله را در ظرف مدت حدود یک هفته پیش بینی می کردند، اما دفاع قهرمانانه و حساب شده حزب الله 33 روز ادامه یافت و رژیم صهیونیستی مجبور شد بدون هیچ دستاوردی، میدان جنگ را رها کند و شکست را بپذیرد.

نوشتار حاضر در شش فصل با عناوین «ماموریت اکتشافی نیروهای ما»، «دیده ها وشنیده های ما در حومه جنوبی لبنان»، «گفتگو با رهبران و فرماندهان»، «چنین گفتند؛ پیرامون جنگ ششم اعراب و اسرائیل»، «راه و روش، تجربه، آینده» و «موضوع گفتگوی ملی لبنان» تدوین شده است.

از بخش های گوناگون این اثر می توان به در مسیر لبنان، مقاومت به واسطه بولدزرها، جنوب لبنان؛ سرزمین دلاورمردان، گفتگو با یکی از رهبران سیاسی حزب الله، نامه حضرت آیةالله العظمی خامنه ای به سید حسن نصرالله، آینده حزب الله و گروه های شیعی و سنی در لبنان، اشاره کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط