بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. ادبیات (29)
  4. شعر و نثر ادبی (3-29)
  5. راما: مجموعه سروده های مهرداد اوستا
  • راما: مجموعه سروده های مهرداد اوستا

راما: مجموعه سروده های مهرداد اوستا

ناشر : مرکز نشر فرهنگی رجاء

نویسنده : مهرداد اوستا

شاعر : مهرداد اوستا

سال نشر : 1370

تعداد صفحات : 574

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 350110003022

معرفی کتاب

مجموعه ی شعر «راما» که مجموعه ی مستقلی از این شاعر است و در سال ۱۳۷۰ از سوی مرکز نشر فرهنگی رجاء برای اولین بار منتشر شده است. این کتاب به زودی از سوی انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نوبت دوم منتشر خواهد شد.
کتاب «روش تحقیق در منطق زیبایی و انسان» اوستا که مدت هاست به انتشارات سوره ی مهر سپرده شده است، احتمالا با تغییر در عنوان آن، منتشر شود.
«از امروز تا هرگز»، «پالیزبان»، « مهر و آتش»، «از درد سخن گفتن»، «حماسه ی آرش»، «امام [ره]؛ حماسه ای دیگر»، «از کاروان رفته»، «تصحیح دیوان سلمان ساوجی»، «تصحیح دو رساله از خیام»، «منطق کلام حافظ»، «تصحیح کلیات شیخ سعدی» و «مقدمه ای بر دیوان حافظ»، از جمله آثار محمدرضا رحمانی متخلص به مهرداد اوستا هستند، که سال ۱۳۰۶ در بروجرد به دنیا آمد و اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۰ در سن ۶۲سالگی درگذشت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط