بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

نگارش پیشرفته، از پاراگراف تا مقاله

ناشر مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)

نویسنده حمید بصیریان

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 423

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3505010003022
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هدف کتاب، مروری بر مسایل مربوط به دستور زبان فارسی در زمینه نگارش در دو بخش صرف(واژه سازی) و نحو(جمله سازی) است. در این اثر که به عنوان منبع درسی برای طلاب علوم دینی در زمینه ادبیات و دستور زبان فارسی در بخش مربوط به نگارش، تدوین شده است، به بحث در مورد ساختار ادبی مربوط به جمله نویسی، پاراگراف نویسی، مقاله نویسی و شناخت ساختار مقاله از لحاظ پژوهشی پرداخته شده و فرایند آموزش و استفاده از کارکردهای زبان و ادبیات فراسی و نیز دستور زبان در این زمینه، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. از آنجایی که کتاب حاضر بیشتر برای طلاب غیرایرانی به نگارش درآمده است، تلاش شده است مهارت های خواندن، نوشتن و گفتگو در رشته های تخصصی آنان، ارایه شده و اهداف کلی آموزش مقاله نویسی و مراحل آماده سازی مقاله در مقالات علمی و تحقیقاتی بیان شده است. نویسنده همچنین به انواع پاراگراف بندی اعم از پاراگراف های مقایسه ای و مقابله ای اشاره نموده و انواع جمله بندی و نیز نحوه ویرایش علمی و ادبی مقاله را نیز بررسی نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما