بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. ادبیات (29)
  4. رمان و داستان کوتاه (2-29)
  5. پسری در سطل آشغال مک دونالد: 10 داستان از 9 نویسنده خارجی

پسری در سطل آشغال مک دونالد: 10 داستان از 9 نویسنده خارجی

ناشر : کتاب نیستان

مترجم : مصطفی معزی | محسن عزیزی | پریسا جلالی | معصومه سپاس مقدم

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 176

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3515910003022
10,500 9,975 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«آنتونی اونیل»، پسربچه ای است که بدون جلب توجه دیگران، مدت هاست در سطل زباله غذاخوری، مک دونالد، زندگی می کند و از پس مانده غذاها، در زمان فعالیت مغازه، و از غذاهای آماده پخت، در زمان تعطیلی، تغذیه می کند. روزی پدرش را همراه خواهر خود می بیند که به آن جا آمده اند و ناگهان احساس می کند دلش برای خانواده اش تنگ شده است. اما این مسئله باعث نمی شود که او به خانه بازگردد. شب هنگام، پس از تعطیلی، هنگامی که در حال پختن غذا، برای خود است، روزنامه ای کهنه و قدیمی را می خواند که خبر ناپدید شدن او و ارتباط آن با فوت مادرش، در آن درج شده است. او هم چنان به زندگی خود در سطل آشغال رستوران مک دونالد ادامه می دهد. کتاب حاضر، مشتمل بر 10 داستان کوتاه از نه نویسنده خارجی است. عناوین برخی از داستان ها عبارت اند از: توبه کار؛ مردی در قطار؛ مرد نابینا؛ رانندگی در شب؛ و آواز قو."
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط