loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سلام پیش دبستانی ها 19: آموزش کلمات

ناشر کتاب نیستان

نویسنده داریوش صادقی

تصویرگر فرهاد جمشیدی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 51

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 35344 10003022
34,000 32,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر که به آموزش نام برخی حیوانات، میوه ها، پرنده ها، اعضای بدن و غذاها به زبان انگلیسی می پردازد، از مجموعه ی «زبان آموزی پیش دبستانی » است که آموزش های قبل از مدرسه را دربردارد. هدف اصلی این کتاب، آموزش برخی لغت های ساده ی انگلیسی به کودکان است. این کتاب پنج بخش دارد و در هر بخش، کودکان با دو یا چند کلمه آشنا می شوند. ناشر درباره ی این مجموعه آورده است: «مجموعه ی زبان آموزی پیش دبستانی سعی دارد با استفاده از بازی و رنگ آمیزی و تمرین های دست ورزی، کودکان پیش دبستانی را با زبان انگلیسی آشنا کند. هدف اصلی این مجموعه علاقه مندسازی و ایجاد شوق و انگیزه برای ادامه ی زبان آموزی است؛ به همین علت بازی های متنوع و جذاب به همراه تمرین های ساده در سرتاسر این مجموعه به چشم می خورد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما