بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

جوان باش همیشه

حکایت هایی از انس و ارتباط جوانان با معصومین (علیهم السلام)

ناشر : کانون اسلامی جوانان شهر خورشید

نویسنده : علی اکبر سبزیان

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 95

معرفی کتاب

این اثر در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که؛ «من معتقدم که برای جوان مسلمان به ویژه مسلمانی که با زندگی ائمه اطهار(ع) و خاندان پیامبر اکرم(ص) و مسلمانان صدر اسلام آشنایی داشته باشد، پیدا کردن الگو مشکل نیست و الگو هم کم نیست» و همچنین با هدف الگوبخشی به نسل جوان و آشنایی آنها با خط و سیره اهل بیت(ع) در برخورد با جوانان منتشر شده است.

استفاده از فرصت های بی بدیل و غیرقابل بازگشت جوانی و تلاش برای رسیدن به قله های سعادت و موفقیت، ترک گناه و حفظ ارتباط مستحکم با خداوند، از رئوس مهم توصیه های ائمه معصومین(ع) به شمار می آیند که مخاطب در این کتاب به تشریح هر یک از آنها پرداخته است.
کتاب «جوان باش همیشه» حکایت هایی از انس و ارتباط جوانان با معصومین(ع) را دربردارد. همچنین این نوشتار رهنمودهایی حکیمانه و ماندگار برای بهره برداری هرچه بیشتر جوانان از فرصت های گران بهای جوانی را در خود جای داده است.
مولف در این کتاب حدود 95 حکایت، حدیث و روایت در حوزه های جوان ترین وزیر آموزش و پرورش، جوان ترین فرماندار، جوان ترین فرمانده، جوان هوشیار، ازدواج کن و دیگر گناه نکن و ... را ارایه کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط