بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

بیراهه ها: رهیافت هایی از دعای هشتم صحیفه سجادیه

ناشر مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)

نویسنده حجت منگنه چی

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3563610003022
38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع کتاب، شرح و تفسیر رهیافت هایی از دعای هشتم صحیفه سجادیه است. این دعا، به صفات ناپسند و کردارهای نکوهیده پرداخته و امام سجاد(ع) در خلال آن، از این که به این صفات متصف گردد، به خداوند متعال پناه برده است. وی افزون بر بیماری های اخلاقی، درباره برخی امور دیگر که به زندگی اقتصادی مربوط بوده و بی توجهی نسبت به آن ها نیز آثار ناخوشایندی را به دنبال دارد، سخن گفته و به آن ها توجه داده است. نگارنده در این راستا تلاش نموده تا علاوه بر ترجمه دعا، فرازهای آن را در آیات قرآن کریم و روایات معصومین(ع) پیگیری نموده تا از این طریق، فهم بهتر دعا و مضامین آن، میسر گردد. بدخلقی، کمی قناعت، زیاده روی در شهوت، غفلت، پافشاری بر انجام گناه، ناسپاسی در برابر عطای دیگران، کوچک شمردن گناه صغیره، خودپسندی در اعمال، اسراف، ستم سلطان و یاری کردن ستمگر، برخی از رذایل اخلاقی هستند که در این دعا، بدان ها پرداخته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما