فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روش های تربیت اجتماعی در خانواده و شاخص های آننوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 272
وزن(گرم): 425
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 21 آبان 1394
تاریخ ویرایش: شنبه 23 آبان 1394
کد : 35681
تعداد بازدید: 165
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

110000 ریال
معرفی کتاب
فصل نخست این کتاب به مفاهیم و کلیات می پردازد که در بخش مفاهیم به تربیت اجتماعی، روش تربیت اجتماعی و روش تربیت اجتماعی در ساحت خانواده اشاره دارد.
قسمت دوم ویژگی های مراحل سنی و روش های مناسب را در بردارد که ویژگی های دوره کودکی، نوجوانی، جوانی و بزرگسالی به تبع آن طرح بحث شده است و قسمت سوم مربوط به معیار دینی بودن روش های تربیت اجتماعی است.
فصل سوم روش های تربیت اجتماعی نوجوان موضوع مدنظر مولفان است که در ابتدا روش الگودهی، روش گفت وگو، روش مشارکت دهی، روش نظارت و مراقبت مورد بررسی قرار گرفته است.
فصل چهارم روش های تربیت اجتماعی دوره جوانی است که چندین روش درگیرسازی، تعمیم و عبرت دهی در آن مطرح می شود.فصل نهایی کتاب روش های تربیت اجتماعی بزرگسالان است که این روش موعظه، انذار و عافیت نامگذاری شده است.
در این کتاب روش های تربیت اجتماعی در چهار مرحله سنی کودکی، نوجوانی، جوانی و بزرگسالی مطرح و شاخص های تربیتی نیز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!