فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سفر به جنون


متون فاخر نمایشنامه - 19

ناشر کتاب : کتاب نیستان
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1388
شمارگان: 3300
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 343
وزن(گرم): 397
تاریخ ثبت: شنبه 23 آبان 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 11 اردیبهشت 1396
کد : 35715
تعداد بازدید: 91
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

60000 ریال
معرفی کتاب
مجموعه حاضر حاوی نمایش نامه هایی با عناوین «سفر به جنون»، «بعد از شهادت آن مرحوم»، «موش و گربه»، «ارینت»، «اهل کوفه»، «چنین نیز هم» و «برار» است.
در نمایشنامه «سفر به جنون» آمده است:
گروهی از مسلمانان به پیروی از حضرت «محمد (ص)، به سرکردگی «جعفربن ابی طالب» از مکه به حبشه گریخته و در کشور «نجاشی»، سلطان حبشه، پناهنده شده اند. «عماره بن ولید» جوانی با طبع لطیف و چهره ای زیبا و عمروعاص فریبکار از طریق دریا به حبشه می روند تا طبق دستور ابوسفیان بن حرب، گریختان را بازگردانند.

در عرشه، عماره و عمروعاص چندین بار قصد جان هم می کنند، به دلیل اینکه عماره سعی در اغوا کردن زن عمروعاص دارد. آنها پس از رسیدن به حبشه در حضور نجاشی با پیروان محمد (ص) به مباحثه می نشینند، اما ناکام می مانند. عمروعاص نیز به علت اینکه مومنان را پلید می خواند، سیلی محکمی از نجاشی خورده و به همراه عماره و همراهان به بیرون قصر انداخته می شوند. عمروعاص و عماره در پی جبران این ننگ و وارونه نشان دادن حقیقت تصمیم می گیرند نقشه ای بکشند تا وانمود کنند تحویل دادن مومنان توسط نجاشی به بعد موکول شده و با آنها نیز با عزت و احترام رفتار شده است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!