loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راحت بخوانید 1: خوشبخت ترین کلاغ دنیا

سلام کلاس اولی ها

ناشر کتاب نیستان

نویسنده داریوش صادقی | فاطمه ندافی

تصویرگر علی هاشمی شهرکی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 24

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 35987 10003022
6,000 5,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه «راحت بخوانید» در جهت افزایش واژگان جدید و تقویت مهارت روان خوانی نوآموزان کلاس اول تألیف گردیده است. این مجموعه به صورت داستان های مستقل و با تأکید بر روی برخی از دروس کتاب اول دبستان آماده شده است.

طوطی رنگارنگ و زیبایی هر روز بالای بلندترین درخت باغ می نشست و بال­هایش را باز می کرد و رنگ های زیبایش را به رخ سایر پرنده ها می کشید. همه به زیبایی های طوطی حسادت می کردند . کلاغ سیاه کوچولویی در این بین از همه ناراحت تر است. از خودش می پرسد، چرا خدا به من فقط رنگ سیاه داده است و طوطی این همه رنگ های زیبا دارد؟

یک روز وقتی از خواب بیدار می شود طوطی را بالای آن درخت بلند نمی بیند!!! او به دیدن طوطی و حسرت خوردن به رنگ هایی که طوطی دارد عادت کرده بود. اما برای طوطی چه اتفاقی افتاده است ، او می رود تا بفهمد طوطی کجاست و همه جا را برای پیدا کردن او جستجو می کند و در آخر او را پیدا می کند اما….
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما