فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

تمام های ناتمام


مجموعه نمایشنامه

ناشر کتاب : کتاب نیستان
نوع جلد: جلد سخت
قطع: رقعی
سال نشر: 1390
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 695
وزن(گرم): 922
تاریخ ثبت: چهارشنبه 27 آبان 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 24 بهمن 1395
کد : 36101
تعداد بازدید: 379
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

180000 ریال
144000 ریال
معرفی کتاب
این اثر برنده جایزه کتاب سال است و همه نمایشنامه های مهدی پوررضائیان در تمام های ناتمام گرد آمده. شامل: آذر، چشمهای گمشده، خنجره ها، عطف به سبز، خراش مشهور ، مجلس نرگس، شمس و فرخ، بیداری آتش، سلام بر وداع، مادر، افتضاح در بانک، رهایش، دزد برگزیده، سبزقبا، تندیس ناتمام، آسمان زرد، تابلوی آخر، حماسه ی مادر، زنگار، هدیه ی هند، هزار و یک شهرزاد، آبنامه، صبح قریب، هجرتی کوتاه، بهاردیده، زن در آینه، وداع داغ و ماتیلا.

این نمایشنامه نویس که سابقه درخشانی در روان شناسی دارد و مدرک دکترایش هم هنردرمانی است، توانسته به خوبی روانشناسی و ادبیات را با هم گره بزند و معجونی شیرین تقدیم مخاطب نماید.
منودرام های متعدد از ویژگی های برجسته این کتاب است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!