فراخوانی فراخوانی ...

انجمن سری پروشیم (تاریخ نفوذ پنهان صهیونیسم در آمریکا)

518 بازدید

مولف : آلیسون ویر

مترجم : علیرضا ثمودی

ناشر کتاب : خبرگزاری فارس

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : آلیسون ویر

مترجم : علیرضا ثمودی

ناشر کتاب : خبرگزاری فارس

وزن(گرم) : 265

شابک : 978-600-7320-08-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 193

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 28 آبان 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 5 آبان 1397

کد : 36105

120,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
خانم ویر، در این کتاب با روش تحلیلی استنادی و بیانی شیوا توضیح می دهد که چگونه جنبش صهیونیسم توانست سیاستمداران آمریکا و انگلستان را در جهت قانونی جلوه دادن اعمال غیرقانونی خود به حرکت وادارد. اعمالی مانند به سرقت بردن تمامی یک ملت و سپس حیله و فریب در هنگام شکایت آن ملت و تلاش برای گرفتن سرزمینشان. تحقیقات خانم ویر برای نمایان کردن اعمال سابق صهیونیست ها، بنیانی قوی برای نتیجه گیریش درباره ساختن اسرائیل از سرزمینی به نام فلسطین فراهم می کند. همچنین اسنادی ارائه می کند که نشان دهنده لابی قوی صهیونیسم برای قانونی جلوه دادن اعمال به وضوح غیرقانونی خودشان است.

در این کتاب نویسنده با ارائه اسناد متقن به تاریخچه نفوذ صهیونیسم در آمریکا اشاره می کند. حرکت جدی صهیونیست ها از دهه 1880 در آمریکا آغاز شد و آنها در قالب ایجاد موسساتی همچون انجمن پروشیم بی سر و صدا شروع به آموزش و جذب نخبگان آمریکا کردند. پس از مدتی نفوذ آنها به حدی رسید که رئیس جمهوری آمریکا یک صهیونیست را به عنوان بالاترین مقام دادگستری آمریکا منصوب کرد و بدین ترتیب لابی صهیونیسم شکل گرفت. از آن به بعد تصمیمات سیاسی آمریکا در عرصه بین الملل زیر فشار این لابی انجام می شد و از همین طریق هم توانستند بر سیاستمداران اروپایی تاثیر گذاشته و سپس حمایت خود را برای تاسیس کشور جعلی اسرائیل جلب کنند.

ویژگی متفاوت کتاب «انجمن سری پروشیم» با کتب مشابهی که تاکنون منتشر شده، تکیه آن بر اسناد مهم و گسترده ای است که شاید بسیاری از آنها تاکنون مورد توجه نبوده است.

این کتاب با ادبیاتی سلیس و روایتی دقیق و روشن، چگونگی شکل گیری اسرائیل با سوء استفاده صهیونیست ها از نظام سیاسی آمریکا را به نمایش می گذارد و در حقیقت تاریخ پنهان نفوذ صهیونیسم در آمریکا و چگونگی به خدمت گرفته شدن نظام آمریکا توسط صهیونیست ها است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر