بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تاریخ و تاریخ نگاری

تاریخ و تاریخ نگاری

کتابخانه دانشنامه جهان اسلام 9

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3611310003022
18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتابخانه دانشنامه جهان اسلام مجموعه منتخبی است از مقاله های تحقیقی در زمینه های گوناگون که شکل دایره المعارفی آنها برای درج در دانشنامه جهان اسلام تهیه می شود. از هدف های اصلی تدارک کتابخانه دانشنامه جهان اسلام غنی کردن متون درسی دانشگاهی، فراهم آوردن منابع مطالعاتی برای دانشجویان و پژوهشگران، و ایجاد زمینه برای تحقیقات بعدی است.
تاریخ و تاریخ نگاری متشکل ازیازده بخش است و در آن علاوه بر واژه سیاسی «تاریخ» و موضوع تاریخ در طبقه بندی علوم و در دوره اسلامی، تاریخ نگاری اسلامی و شیعی و اسماعیلی مطرح می شود و سپس بر اساس تقسیم بندی جغرافیایی، تاریخ نگاری در ایران، آفریقای دوره اسلامی، اندلس، عثمانی و ترکیه، هند دوره اسلامی، و اندونزی و مالزی معرفی می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط