loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مطلب از این قرار است (هشت گفتگو و یک میزگرد)

ناشر سوره مهر

نویسنده مهدی مظفری ساوجی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 209

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 36126 10003022
40,000 38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این اثر مظفری ساوجی گفت وگوهایی را با شاعرانی شاخص انقلاب چون علی معلم دامغانی، علی موسوی گرمارودی، طاهره صفارزاده، عبدالجبارکاکایی، محمدرضا عبدالملکیان، علیرضا قزوه، ناصر فیض، محمد رمضانی فرخانی انجام داده است.

همچنین فصل پایانی کتاب اختصاص به میزگردی درباره شعر دارد که با حضور محمد کاظم کاظمی، سید ابوطالب مظفری و علی رضا قزوه انجام شده است.

مظفری ساوجی در مقدمه این اثر اینگونه نوشته است: « ...این کتاب شامل گفت وگوهایی است که من در فاصله سال های دهه هشتاد با صاحب نظران عرصة شعر و ادب انقلاب و جنگ انجام داده ام. خوب که آن ها را از نظر گذراندم، دیدم بد نیست در کنار دیگر کتاب هایی که از این جنس (مصاحبه) از من منتشر شده است، به چاپ رسانم. البته در این گفت وگوها فقط به شعر و ادبیات انقلاب و جنگ پرداخته نشده، و مباحث و مسائل دیگری هم در میان است. بی شک جای آدم ها و بحث های بسیاری خالی است. در واقع این کتاب یک تکه از پازلی است که باید دیگران و از ما بهتران تکه های دیگر آن را گرد آورند تا کامل شود».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما