loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اشک جمعه

ناشر سوره مهر

نویسنده مونا اسکندری

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 84

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 36209 10003022
17,000 16,150 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این اثر کوشیده شده تا وقایع مربوط به عاشورا و انقلاب را به یکدیگر پیوند دهند تا جوانان، بهتر بتوانند با مفاهیم انقلاب ارتباط برقرار کنند.

«اشک جمعه» روایت اتفاقات مهم 17 شهریور سال 57 است، این کتاب به اتفاقات، راهپیمایی ها و فعالیت های مذهبی در آن دوران پرداخته و پیوند رمانتیکی با واقعه و صحنه های از عاشورا و کربلا دارد به گونه ای که نشان می دهد ریشه و ذات این مبارزه ها در همان شعار معروف «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» بوده است.

بسیاری از امتحان هایی را که یاران امام حسین (ع) در روز عاشورا به نحو احسن انجام دادند، شهدا و رزمنده های انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی علیه ایران نیز در عرصه های مختلف به آن امتحان ها لبیک گفتند و از آن ها سربلند بیرون آمدند.

عنوان اشک جمعه بر مبنای اتفاقات مهم در جمعه خونین در هفده شهریور 57 بوده است ازاین رو برای نام گذاری این اثر از آن استفاده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما