loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پیشگامان دانش و فضیلت 6: فر ایمان از فریمان (نگاره هایی درباره آیت الله شهید مطهری)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 36267 10003022
35,000 31,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، ششمین جلد از مجموعه 10 جلدی پیشگامان دانش و فضیلت می باشد که شامل نگاره هایی درباره علامه شهید مطهری است. کتاب مذکور در قالب داستانک و در مورد زندگی استاد آیت الله شهید مطهری (ره) بوده که شامل شصت و پنج بخش است.

نویسنده در بخشی از کتاب خود، درباره شاگردی استاد مطهری در محضر علامه طباطبایی، می نویسد:

آ شیخ مرتضی از همان سال بیست و شش که علامه طباطبایی از تبریز به قم رفت به درس ایشان رفت. فلسفه را تا حدود اسفار نزد امام خمینی خوانده بود و ایشان درس را قطع کرده بودند. با چند تا از هم بحث­هایشان از امام تقاضا کردند که الهیات شفا را درس بدهند و امام روی تواضع علمی فرموده بودند من خودم نمی فهمم. یکی از رفقا درس علامه را پیشنهاد داده بود. علامه به زهد و تقوا معروف بود اما هنوز کسی مقام علمی ایشان را درک نمی کرد. آشیخ مرتضی هم فکر می کرد این آقا از عهده ی تدریس شفا برنمی آید ولی به اصرار رفیقش رفت و در همان اولین جلسه مجذوبش شد تا جایی که با لفظ روحی له الفداء از ایشان یاد می کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما