بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

دفتر تربیت: برگزیده مقالات نظری و تحلیلی (دوره دو جلدی)

ناشر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

نویسنده سید علی اکبر حسینی

مستندساز سید حسین حسینی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 1180

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3653110003022
قابل تهیه از مراکز پخش
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب " مجموعه مقالات نظری - تحلیلی " محصول فکری استاد گرانقدر آقای دکتر سید علی اکبر حسینی می باشد و از آنجا که این کتاب حاصل تراوشات فکری چهل ساله ی استاد در زمینه های مختلف اعم از تعلیم و تربیت ، روانشناسی اسلامی ، فلسفه تعلیم و تربیت و ره آورد های ارزشمند ایشان جهت اسلامی کردن دانشگاه ها می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کتاب دفتر تربیت در جلد اول خود شامل مباحثی چون مبانی و روش ها ، ماهیت و مسائل ، اندیشه و نظریه ها ، حقوق و تربیت ، اصول و راهبرد ها، آموزش و ویژگی ها و ......می باشد.
کتاب دفتر تربیت جلد دوم هم شامل مباحثی چون عوامل فرهنگی ظهور و رکود تمدن اسلامی ، نقش مسلمانان در رشد فرهنگ و تمدن بشری ، انقلاب اسلامی ایران و عاشورای حسینی و ...... می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط