بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف انقلاب (9)
  4. بیانات و سیره عملی امام و رهبری (2-9)
  5. بررسی تطبیقی خودمدیریتی امام خمینی (س) و مدیران نظام جمهوری اسلامی ایران

بررسی تطبیقی خودمدیریتی امام خمینی (س) و مدیران نظام جمهوری اسلامی ایران

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3656410003022
15,000 13,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بر اساس تحقیقات علمی متعدد، مشخصات و ویژگی های فردی نقش مهمی را در موفقیت مدیران ایفا می کنند با توجه به این که نهادینه کردن و تقویت ویژگی های فردی، تنها از طریق فرآیند مدیریت توسعه ی شخصی مدیران میسر است. بنابراین موفقیت مدیران در زمینه ی مدیریت بر خود نقش بسیار مهمی در موفقیت آنان در زندگی شغلی شان دارد. بسیاری از اندیشمندان مدیریت، مطالعه ی دقیق زندگی رهبران بزرگ را حاوی درس های مهم بسیار برای مدیران می دانند. نگارنده در کتاب حاضر به تسهیل رشد و مدیریت توسعه ی شخصی مدیران بر مبنای الگوهای رشد و مدیریت توسعه ی شخصی امام خمینی (ره) می پردازد. وی نخست کلیات، نظریه ها، استراتژی ها و راه کارهایی را برای مدیریت بر خود بیان می کند و سپس به یافته های مرتبط با خودمدیریتی امام خمینی (ره) می پردازد. هم چنین یافته های مرتبط با خودمدیریتی مدیران امروز را با یافته های امام خمینی (ره) مقایسه کرده و پیشنهادهایی را برای بهینه سازی و افزایش موفقیت و رضایت مدیران عرضه می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط