loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گزیده ای از آثار و سیره امام خمینی (س): سعادت

ناشر موسسه چاپ و نشر عروج

گردآورنده کتاب ف. مصباحی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 80

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 36587 10003022
20,000 18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

طایران گلشن قدس، در کالبدشان آرام نگیرند، پر می گشایند تا به دیار دوست شتابند و در جوار محبوب سکنی گزینند. اینان در فراق یار، تب و تابی ندارند و با تهذیب نفس و رهایی از دنیای تنگ مادی و نفی وابستگی به مظاهری مانند پست و مقام و تجملات مادی و گرایش های دنیاطلبی و زیاده خواهی و ثروت اندوزی، زنگار از دل خویش زدوده و از تمامی حجاب ها وارسته و به مبدأ نور وابسته شدند.
شگفت انگیز آنکه زبدگان از برگزیدگان حضرت دوست، رنج محرومیت از فیض خلوت حضور را برای رضای معشوق پذیرفته و رسالت راهبردی خلق را برای گسستن زنجیرهای جهل و گمراهی و رسیدن به مقام والای سعادت و سرمنزل سلامت بر دوش می کشند.
امام خمینی همانند جد بزرگوارش، امام عارفان و مقتدای موحدان امام علی، سال ها در بارگاه قرب الهی دفتر وجودی خویش را در گرو صهبای عشق محبوب قرار داد، خودی را در میان نمی دید و زیباترین فضیلت ها و مکارم اخلاقی را بدست آورد و با اندیشه ناب توحیدی و رفتار و کرداری خالصانه و بدون ظاهرسازی و پیرایه پردازی، محبوبیتی الهی و مقبولیتی مردمی بدست آورد که این خود سنگ بنای انقلاب عظیم اسلامی ایران شد.
اثر حاضر، که گزیده ای آثار و سیره امام خمینی درباره سعادت می باشد، شامل بخش های زیر است:
- بیانات و مکتوبات: عشق به کمال مبدأ سعادت - اصلاح نفس لازمه کسب سعادت - راه های رسیذن به سعادت
- خاطرات
- نامه ها
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما