loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دین و مبانی ارتباطات

ناشر چاپ و نشر دارالحدیث

نویسنده حجت الله بیات

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 328

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 36673 10003022
65,000 58,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در سه بخش آشنایی با ارتباطات، دین و نظام ارتباطات توحیدی و دین و آینده ارتباطات به بررسی رابطه دین و ارتباطات می پردازد.

در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «گاه به «دانش ارتباطات» به دید علمی نوپا، کم عرصه و کم بهره نگریسته می شود؛ در حالی که موضوع آن مهم و فراگیر است و نه تنها در زندگی اجتماعی ما انسان ها، که در همه ابعاد زندگی مادی و معنوی و فراتر از آن، در همه نظام هستی جاری و درخور تامل است. بر این اساس، دانش ارتباطات مصطلح، تنها بخش اندک و البته مهم و کابردی آن به شمار می رود.

دین که خود ماهیت و کارکرد های ارتباطی دارد، چنین دورنمایی را از ارتباطات در نظام آفرینش ارائه می دهد؛ با این همه مبانی آن چندان کاویده نشده است.

آثاری که تاکنون در کشورمان درباره علم ارتباطات یا روابط اجتماعی انسان نگاشته شده در جای خود بسیار ارزشمند و پاسخ گو به نیازهای علمی است، ولی ویژگی هایی مانند پراکندگی، ترجمه و غیربومی بودن، جزءنگری و نگاه برون دینی و به ویژه کم رنگ بودن مباحث دین در بیشتر آن ها مهم ترین فلسفه نگارش این اثر به شمار می آید.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما