loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

صکوک: الگوهای ساختاربندی، انتشار و سرمایه گذاری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3714110003022
26,000 24,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بعد از اجرای موفق ایده بانکداری بدون ربا در بسیاری از کشورهای اسلامی، اندیشمندان مسلمان مطالعات گسترده ای برای طراحی ابزارهای مالی اسلامی انجام دادند و توانستند با رعایت ضوابط و مقررات شرعی و متناسب با نیازهای واقعی جوامع اسلامی، انواعی از ابزارهای مالی را طراحی نمایند.

در این میان یکی از منحصر به فردترین و باارزش ترین ابزارهای مالی اسلامی، «صکوک» است که در کتاب حاضر زوایای مختلف آن، از جنبه های نظری و الگوهای عملیاتی در هفت فصل با این عناوین تبیین می شود:
سرمایه گذاری در اسلام، صکوک (یشه ها و مشخصه ها)، ساختاربندی معاملات صکوک، صکوک حکومتی (کاربردها و مفاهیم)، کاربرد صکوک در حوزه های تامین مالی شرکت ها و املاک و مستغلات، زیرساخت های توانمندساز، و نتیجه گیری.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما