فراخوانی فراخوانی ...

آرمانشهر وحدت

198 بازدید

مولف : محمدعلی خسروی

ناشر کتاب : موسسه چاپ و نشر عروج

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمدعلی خسروی

ناشر کتاب : موسسه چاپ و نشر عروج

وزن(گرم) : 196

شابک : ‭978-964-335-984-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1387

شمارگان : 3000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 129

تاریخ ثبت : یکشنبه 15 آذر 1394

تاریخ ویرایش : دوشنبه 11 دی 1396

کد : 37348

16,000 ریال 14,400 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
آرمانشهر وحدت شهری است که همه چیز در آن رنگ مهر و صفا به خود میگیرد و نفاق و دورویی در آن راهی ندارد. بنیان های این شهر بر پایه راستی و درستی استوار گردیده است.

این کتاب تصویری از آرمانشهر وحدت را با تکیه بر تجربه های تاریخی و منابع اصیل دینی ترسیم کرده است.
در این اثر برای گسترش و تبیین ابعاد گوناگون وحدت و ترویج بنیان های تاریخی و اعتقادی اتحاد اسلامی از روایات معصومین(ع) و اندیشه های امام خمینی(ره) استفاده شده است.

نوشتار حاضر در بر دارنده چهار بخش با عناوینی چون جایگاه وحدت در قرآن و سنت، ریشه ها و روش ها، آفات وحدت و مستندات قرآنی وحدت در کلام امام خمینی(ره) است.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: آرمانشهر، وحدت شهری است که همه چیز در آن رنگ مهر و صفا به خود می گیرد. دو رنگی، دو رویی، دوگانگی و نفاق را در آن راهی نیست؛ شهری که در آن هر سحرگاه خنکای نسیم هم دلی، چهره ها را می نوازد و خورشید رافت و مهربانی بر بام همه خانه ها نور و گرمی می افشاند.

از موضوعات این اثر می توان به سعه صدر، ایمان و اتحاد؛ دو رمز پیروزی، سیره عملی پیشوایان دین، منادی وحدت، تحکیم روابط اجتماعی، تقویت مناسبات ملی و تعظیم شعائر دینی اشاره کرد.

در نگارش این اثر از منابعی چون صحیفه نهج البلاغه، القول الانور و قصه التقریب استناد شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر