فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آرمانشهر وحدتنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1387
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 129
وزن(گرم): 196
شابک:
‭978-964-335-984-3
تاریخ ثبت: یکشنبه 15 آذر 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 12 آذر 1396
کد : 37348
تعداد بازدید: 143
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

16000 ریال
معرفی کتاب
آرمانشهر وحدت شهری است که همه چیز در آن رنگ مهر و صفا به خود میگیرد و نفاق و دورویی در آن راهی ندارد. بنیان های این شهر بر پایه راستی و درستی استوار گردیده است.

این کتاب تصویری از آرمانشهر وحدت را با تکیه بر تجربه های تاریخی و منابع اصیل دینی ترسیم کرده است.
در این اثر برای گسترش و تبیین ابعاد گوناگون وحدت و ترویج بنیان های تاریخی و اعتقادی اتحاد اسلامی از روایات معصومین(ع) و اندیشه های امام خمینی(ره) استفاده شده است.

نوشتار حاضر در بر دارنده چهار بخش با عناوینی چون جایگاه وحدت در قرآن و سنت، ریشه ها و روش ها، آفات وحدت و مستندات قرآنی وحدت در کلام امام خمینی(ره) است.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: آرمانشهر، وحدت شهری است که همه چیز در آن رنگ مهر و صفا به خود می گیرد. دو رنگی، دو رویی، دوگانگی و نفاق را در آن راهی نیست؛ شهری که در آن هر سحرگاه خنکای نسیم هم دلی، چهره ها را می نوازد و خورشید رافت و مهربانی بر بام همه خانه ها نور و گرمی می افشاند.

از موضوعات این اثر می توان به سعه صدر، ایمان و اتحاد؛ دو رمز پیروزی، سیره عملی پیشوایان دین، منادی وحدت، تحکیم روابط اجتماعی، تقویت مناسبات ملی و تعظیم شعائر دینی اشاره کرد.

در نگارش این اثر از منابعی چون صحیفه نهج البلاغه، القول الانور و قصه التقریب استناد شده است.
اخبار کتاب
بسته پیشنهادی هفته وحدت : بسته پیشنهادی با معرفی 8 کتاب به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) حول محور جهان اسلام و وحدت اسلامی ارائه شد.


کتاب شناسی وحدت و انسجام اسلامی : وحدت و انسجام اسلامی، به عنوان یکی از مهم ترین مسائل جهان اسلام در آینه کتاب های متعددی بررسی شده است که در این جا، گوشه چشمی به آنها داریم.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!