وحدت از دیدگاه امام خمینی (س)
وحدت از دیدگاه امام خمینی (س) (چاپ هفتم)
92,000
تومان
10 ٪
82,800
تومان
افزودن به سبد خرید
3
امتیاز
1
نفر
5 از 5
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

عزت و اقتدار اسلام و مسلمین از محورهای عمده و بلکه اصلی ترین بنیان اندیشه ها و آمال حضرت امام بود که سراسر عمر با برکت خویش برآن پای فشرد. برخلاف تصور دوستان جاهل یا دشمنان مکار در مکتب نظری و عمل امام، وحدت یک تاکتیک یا ابزار مصلحتی برای پیشبرد اهداف و مقاصد سیاسی انقلاب اسلامی نبود. برای امام وحدت از گسترده ترین عرصه آن که وحدت مستضعفان عالم در مقابل مستکبران است آغاز میشود ودر مراتب بعدی آن وحدت پیروان ادیان الهی در مقابل مشرکین و ملحدین، وحدت مسلمین، وحدت ملت و وحدت هر یک از اجزا و اقشار آن موضوعیت می یابد.

«من باز سفارش می کنم کشور ما در مرحله بازسازی و سازندگی به تفکر، به وحدت و برادری نیاز دارد». «وحدت از دیدگاه امام خمینی» عنوان دفتر پانزدهم از مجموعه تبیان می باشد که دربرگیرنده، افکار و نظرات امام راحل در ارتباط با مسئله وحدت و نقش و اهمیت آن در شکل گیری و پیروزی نهضت و ضرورت حفظ آن جهت دفاع از اصول و آرمانهای انقلاب کبیر اسلامی می باشد.

این اثر دارای شش فصل با عناوین ماهیت وحدت، ضرورت وحدت، روشهای ایجاد وحدت، آثار و نتایج وحدت، وجوه مختلف وحدت و خسارات ناشی از فقدان وحدت و بروز تفرقه می باشد که توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام تهیه و به زیور طبع آراسته گردیده است.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام