loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مبانی نظری نبوت و امامت

ناشر لب المیزان

نویسنده اصغر طاهرزاده

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 215

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 37710 10003022
32,000 28,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در سه فصل تنظیم شده است، فصل اول به مقوله نبوت، فصل دوم به موضوع نبوت خاصه و فصل سوم این کتاب به موضوع امامت می پردازد.

تفاوتی که ممکن است در مباحث این کتاب با سایر کتاب هایی که متکلمین در مورد نبوت و امامت نوشته اند ، ملاحظه کنید، در عدول مؤلف از روش جدلی به روش اقناعی و حضوری است و به عبارت دیگر استاد در عین آن که سعی دارد در همان مسیر علم کلام بحث کند، ولی مخاطب خود را از دلائل فلسفی و روش عرفانی محروم نمی کند.
بعضی از علاقمندان به مباحث نبوت و امامت، گاهی با سؤالات و شبهاتی روبه رو هستند که تا از آن ها عبور نکنند نمی توانند مسئله سلوک قلبی خود را در مسیر دین داری و ولایت و حب ائمه معصومین علیهم السلام حل کنند و از این حیث مباحث این کتاب می تواند در جهت رفع این گونه موانع به مخاطب کمک کند تا زمینه فهم معارفی عمیق تر در رابطه با اهل بیت علیهم السلام برایش فراهم شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما